Tabinu Logo

سوالات متداول

تبینو به شما کمک میکنه تبلیغ دلخواهتون رو در فضای مجازی به صورت مستقیم با ادمین دلخواهتون انجام بدید و همچنین برای ادمین پیج های فضای مجازی این قابلیت رو ایجاد میکنه که به راحتی پیج و پلن های خودشون را بسازن و برای تبلیغ گیرنده ها به نمایش بذارن.

تبینو استفاده از مرورگر های گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس را به شما پیشنهاد می کند

شما می توانید با کلیک روی اینجا عضویت ایجاد کنید

دسترسی جدید که تبینو در اختیار کاربران خود قرار داده تا بتوانند در سایت تبینو مبلغی رو برای خود ذخیره داشته باشند و بتوانند هر زمانی که تمایل داشتن خرید راحتتر و سریع تری داشته باشند. همچنین کیف پول دلاری و ریالی در نظر گرفته شده که کاربران بتوانند از ان طریق از پیج های خارجی و ایرانی سفارش خرید تبلیغات بدهند.

از طریق لینک زیر در عضویت خود لاگین کنید اینجا سپس از طریق خرید سریع یا جستجوی پلن ، اطلاعات خود را وارد کنید و در مرحله پرداخت دکمه استفاده از اعتبار را زده تا مبلغ از اعتبارتان کسر شود
توجه :اگه مبلغ سفارش شما بیشتر از اعتبار بود پس از روشن کردن ایکون استفاده از کیف پول می بایست ابتدا کیف پول خود را به میزان مبلغ مورد نیاز شارژ کنید و اگر کمتر بود بقیه آن در حساب کابریتان باقی میماند.

در صفحه جستجو ، می توانید با کلیک بر روی پیج مورد نظر خود ، قیمت پلن های هر پیج را قبل از پرداخت مشاهده نمایید. و همچنین در بخش خرید سریع میتوانید خودتان مبلغ مد نظرتان را برای تبلیغ اعلام کنید.

بعد از خرید از پلن ها یا خرید از قسمت خرید سریع ، کد پیگیری خرید از طریق SMS برای شما ارسال می شود و همچنین از لیست سفارشات بخش 'لیست سفارشات من' می توانید لیست سفارشات خود را مشاهده کنید و در همین صفحه از بخش 'لیست سفارشات پیج های من' نیز میتوانید سفارشاتی که برای پیج های خود ثبت شده را نیز مشاهده کنید..

در این صورت با توجه به ناموفق بودن تراکنش، مبلغ کم شده از حساب شما نهایتا تا ۷۲ ساعت از طرف بانک به حساب شما باز خواهد گشت، اگر پس از این مدت از عدم بازگشت وجه به حساب خود مطمئن بودید می‌توانید با پشتیبانی با شماره +989225417290 سایت تماس بگیرید یا از طریق واتس آپ تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما در اسرع وقت نسبت برای حل مشکل شما اقدام نمایند.

خرید سریع به شما این قابلیت را میدهد که با آپلود اطلاعات اگهی خودتان و همچنین مشخص کردن بودجه خود برای تبلیغ ، اگهی خود را در تبینو ثبت کنید . ما این تبلیغ را برای همه ی ادمین های سایت خودمان ارسال میکنیم و هر کدام که سریعتر تبلیغ شما را قبول کنند ، برای اجرای تبلیغ شما اقدام میکنند . سپس ما به شما اطلاع میدهیم که کدام پیج تبلیغ شما را با بودجه مشخص شده توسط شما پذیرفته است.

بعد از انتخاب پیج مورد نظر ، پلان های آن پیج برای شما نمایش داده می شود . سپس شما می توانید از بین پلن ها ، خرید خود را ثبت کرده و با آپلود کردن اطلاعات اگهی خود به اجرای تبلیغ ادامه دهید.

چگونه میتوانم اگهی خود را لغو کنم؟

بعد از وارد شدن به بخش کیف پول بر روی استرداد وجه کلیک کنید و مبلغ مورد نظر خود را جهت استراد وارد کرده و تایید نمایید .
توجه : مبلغ استرداد شده طی  72 ساعت به شماره شبایی که در پروفایل خود تکمیل کرده اید واریز می گردد.